Логистика және көлік академиясының «Ақпаратты-коммуникациялық технологиялар» кафедрасында мастер класс бағдарламасы аясында 2022 жылдың 17  наурыз күні Академия студенттері мен оқытушыларына  ассистент оқытушы З.М. Өмірбекова «Ағылшын тілінде қашықтықтан оқытудың артықшылықтары мен кемшіліктері» тақырыбында мастер класс өткізді.

Қашықтықтан оқыту (DL) – студенттер мен оқытушылардың қашықтықтан, тікелей байланыссыз байланысын қамтамасыз ететін технологияларды пайдаланатын білім беру процесі.

Шеберлік сыныбы барысында қатысушылар күнделікті жұмыс барысында туындайтын көптеген қосымша сұрақтарды, ағылшын тілінде сабақ өткізудің оң және теріс жақтары туралы сұрақтар қойды, оларға баяндамашы жауап берді және осы мәселелерді шешу бойынша кеңестер берді.