«KAZLOGISTICS» Қазақстан көлікшілер одағы-бұл Көліктік логистиканы, ҚР жаһандық транзиттік әлеуетін және көліктің барлық түрлерінің синергиясын дамытудың қоғамдық үйлестірушісі болып табылатын Қазақстанның көліктік және логистикалық ұйымдары мен Қауымдастықтарының одағы. «KAZLOGISTICS» Қазақстан көлік құралдары одағының міндеттері көлік-логистика жүйесін (ТЛС) дамыту және жеке-мемлекеттік әріптестікті дамыту мәселелері бойынша мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау, заңнамалық және нормативтік-құқықтық актілерді әзірлеуге қатысу, KAZLOGISTICS мүшелерін көлік қызметтерін көрсету саласындағы жобаларды іске асыруда қолдау болып табылады.

Бүгін Академия студенттеріне «KAZLOGISTICS» Қазақстан көлік қызметкерлері одағының бас директоры Ерлан Әбсатов дәрістер өткізді. Жалпы, дәріс өте қызықты және өзекті болды, әсіресе тәжірибеден алынған мысалдар студенттердің өз мамандығына деген қызығушылығын арттыра түсті. Студенттермен бірге көптеген әлеуетті жұмысқа орналасу мүмкіндіктері талқыланды, кездесу барлық Академия студенттері үшін пайдалы болды, кездесу үшін рахмет!