4 қазан «ҚТЖ» ҰК» АҚ Басқарма төрағасының орынбасары Талғат Сағиұлы Алдыбергенов пен «ҚТЖ» ҰК» АҚ  филиалы – «Магистральдық желі дирекциясының» директоры Рахметов Сәкен Маратұлының қатысуымен жаңа коворкинг орталығында студенттерге арналған көшбасшылық дәріс өтті. Екі спикер де Қазақстандағы көлік саласындағы көп жылдық тәжірибесімен бөлісіп, өмірде және мансапта мақсаттар қоюдың және оған жетудің маңыздылығын талқылады. Көлік саласында 26 жылдан астам басшылық тәжірибесі бар Т.А.Алдыбергенов студенттерге теміржолдағы тауар кассирінен бастап ҚТЖ-дағы негізгі басшылық лауазымдарға дейінгі еңбек жолы туралы айтып берді. Табысқа жету жолында табандылық пен табандылық маңызды рөл атқаратынын атап өтті. Рахметов С.М. студенттердің назарын инновациялар мен теміржол желісінің инфрақұрылымын жаңғыртуға аударды. Ол автоматтандырылған басқару жүйелерін енгізу және қойма логистикасына жаңа тәсілдер компанияның жұмыс тиімділігін қалай арттыратынын айтты. Бұл дәріс студенттерге сала көшбасшыларымен тікелей араласып, мансаптық өсу және ҚТЖ сияқты ірі компанияларда табысқа жету стратегиялары туралы сұрақтар қоюдың бірегей мүмкіндігі болды.