2024 жылдың 26 сәуірінде Логистика және көлік академиясында қазақтың тұңғыш инженері М.Тынышпаевтың 145 жылдығына және Қазақстанның теміржолының 120 жылдығына арналған «Көліктегі инновациялық технологиялар: білім, ғылым, өндіріс» IV халықаралық конференциясы өтті.

Конференцияның негізгі мақсаты – студенттердің ғылыми ой-өрісін, көшбасшылық құзыреттіліктерін, шығармашылық қабілеттерін дамытуға және кәсіби шеберліктерін арттыруға ықпал ететін тәжірибе, зерттеу, заманауи әдістер мен тәсілдермен алмасу.

Бағыттар бойынша: әлеуметтік, гуманитарлық ғылымдар және дене тәрбиесінің өзекті мәселелері; Тілді оқыту үдерісіндегі инновациялық басымдықтар 4-ші панельдік сессиясы өткізілді, олардың сапасы мен мазмұны бойынша танылған баяндамалары бар жоғары деңгейдегі ғылыми баяндамалар ұсынылды және жасанды интеллект тақырыбына арналған баяндамалар ерекше қызығушылық пен пікірталас тудырды. Инновациялық технологияларды қамтитын ағылшын және орыс тілдеріндегі презентациялар мен баяндамалар атап өтілді. Әрбір баяндамада қазіргі ғылымның өзекті мәселелері көрініс тапты. Кездесуге қатысушылар тақырыптың сан алуандығы мен талдаудың тереңдігін жоғары бағалады.

Конференция алынған құнды біліммен және озық зерттеулер мен технологияларды талқылаумен сәтті аяқталды. Студенттер I, II, III дәрежелі дипломдармен және қатысқаны үшін сертификаттармен марапатталды.