Үш институттың студенттері : «Автоматтандыру және телекоммуникация», «Логистика және басқару», «Көлік инженериясы», жақсы дайындалып, сахнада керемет би нөмірлерін көрсетті.

Байқау 4 кезеңнен тұрды, бұл:

1 кезең:»Соло»;

2-кезең:»Дуэт»;

3-кезең:»Халық биі»;

4-кезең: «Заманауи би».

Байқау қорытындысы бойынша: 3 орын «Автоматтандыру және телекоммуникация» институтының командасына тиесілі болды, олар мақтау қағаздары мен 50 000 тг көлемінде жүлде қорын алды, 2 орынды «Логистика және басқару» институтының командасының студенттері жеңіп алды, сондай-ақ оларды құрмет грамоталарымен және 70 000 тг көлемінде жүлде қорымен құттықтады. 1 орын «Көлік инженериясы» институтының командасына бұйырды, олар да мақтау қағаздары мен 100 000 теңге көлемінде  жүлде қорын ұтып алды. Сондай-ақ келесі номинациялар берілді: «Үздік соло биі», «Үздік дуэт биі», «Үздік халық биі», «Үздік заманауи би», сондай-ақ әр команданың «үздік бишісі» номинациялары берілді.

Байқау жақсы деңгейде өтті. Қатысушылар, студенттер, сахнада жарқырап, өздерін және шығармашылыққа деген сүйіспеншіліктерін көрсетті. Ал зал өзінің сүйікті командасын қолдауға шешім қабылдаған студенттерге толы болды. Кеш өте атмосфералық түрде өтті, ұйымдастырушылар мен студенттер риза.