21 қыркүйек күні конференц-залда HeadHunter ұйымдастырған студенттерге арналған кездесу өтті. Кездесу форматы оқыту элементтерін және көптеген мәселелерді шешуді біріктірді. HeadHunter компаниясының жетекшілері презентациялар өткізіп,  өздерінің бос орындарын ұсынды, практика мен тағылымдамадан өту мүмкіндіктері туралы айтылды. Бұл кездесуде сарапшы студенттерге түйіндеме жазу кезінде жиі кездесетін қателіктерден қалай аулақ болу керектігін және оны сәтті ету керектігін айтып , жақсы және сәтсіз түйіндемелердің мысалдарын көрсетті. Кездесудің бірінші жартысында студенттер жұмыс туралы негізгі сұрақтарды талқылап, өз сұрақтарына жауап алды. Бұл кездесу студенттерге өз мамандығы бойынша жұмысқа орналасу туралы ойлануға мүмкіндік береді.