2024 жылдың 14 тамызынан бастап М. Тынышпаев атындағы АLT университетіндегі №2 Студенттер үйінде  Алматы қаласының барлық мұқтаж студенттеріне арналған дағдарыс орталығы жұмыс істей бастады. Бұл орталық өз жұмысын екінші жылдан бері жүзеге асырып келеді. Баспанаға мұқтаж, бірақ мәселені шеше алмайтын Алматы студенттеріне дағдарыс орталығы тұрғын үй проблемаларын шешкенге дейін уақытша төсек-орын ұсынады. Дағдарыс орталығында 30 төсек бар. Тіркелу үшін байланыс нөмірлері: +7 700 288 14 43, +7 700 950 95 28

Дағдарыс орталығы студенттердің жайлы тұруы үшін қажетті барлық заттармен жабдықталған. Секцияда ванна бөлмесі бар және екі жайлы бөлмеден тұрады. Еденде студенттер үйінің тұрғындары тамақ дайындай алатын жабдықталған үй бөлмесі бар. Орталық қажетті тұрмыстық техникамен толық жабдықталған – кір жуғыш машина, микротолқынды пеш, шәйнектер, тоңазытқыштар, электр пештері. Студенттер үйінің медициналық пункті штаттық режимде жұмыс істейді. Медицина қызметкерлері студенттер үйінің барлық тұрғындарына тәулік бойы алғашқы медициналық көмек көрсетеді.