2024 жылғы 16-17 қазанда Алматыда Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері үшін «KAZLOGISTICS» XI жастар көлік форумы өтті. Форумға жоғары оқу орындарының 11 командасы қатысты:

1. Азаматтық Авиация Академиясы
  2. Қазақ автомобиль-жол инстигугы.Л. Б. Гончарова
  3. Алматы Менеджмент Университеті (AlmaU)
  4. Satbayev University (Қ. и. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті)
  5. «М.Тынышпаев атындағы ALT университеті «
  6. Қазақ ұлттық университеті. Әл-Фараби (ҚазҰУ)
  7. Қазақстан-Неміс университеті (ҚНУ)
  8. Халықаралық бизнес университеті (UIB)
  9. «Тұран» Университеті
  10. Халықаралық көлік-гуманитарлық университеті
  11. ҚазҰАЗУ, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті

Форумның мақсаты: қатысушылардың кәсіби деңгейін арттыру, Қазақстанда логистикалық саланы дамыту үшін жаңа шешімдер мен ұсыныстар іздеу, сондай-ақ ынтымақтастықты нығайту және көлік-логистикалық саланың қызметіне болашақ мамандарды тарту.

16 қазанда спорттың 3 түрінен: шахмат, үстел теннисі және шағын футболдан спорттық жарыстар өткізілді. Спорттық ойындардың нәтижелері бойынша «М.Тынышпаев атындағы ALT университеті« футболдан 1 орын және үстел теннисінен 2 орын алды. Екі ойынның сомасы бойынша біздің ЖОО командасы құрметті бірінші орынға ие болды.

Форумның екінші күні-17 қазан «Брейн-ринг» студенттерінің зияткерлік білімін тексеру күні болды. Ақылой шайқасы бәсекеге қабілетті, бәсекеге қабілетті және интеллектуалды білімге қарсы тұрды. Бәсекелестікте ALMAU университетінің командасы жеңіске жетті, 2 орынды «Тұран» университетінің командасы, «М.Тынышпаев атындағы ALT университеті« 3 құрметті орында жарқырады.

Жастар форумы студенттерді біріктіре отырып, көптеген жарқын әсерлер, ұмытылмас эмоциялар сыйлады.