Өткізілген орны: Филиал кафедрасы ИКТ, АО «Транстелеком», Алматы қ., «Алматытранстелкком», Түрксіб ауданы, Рихард Зорге к-сі, 12, байланыс үйі
Күні: 2024 жылғы 16 ақпан
Оқытушы: ИКТ кафедрасының ассистент-профессоры Мамилов Б.Е.
Тақырыбы: Оптикалық талшықтарды дәнекерлеу аппаратының көмегімен қосу және ұзарту
Топтар: РЭТ-20-1 және РЭТ-20-2

Сабақта студенттер оптикалық талшықтарды дәнекерлеу аппаратының көмегімен қосу және ұзарту процесімен танысты. Ассистент-профессор Мамилов Б.Е. жабдықты көрсетіп, оның жұмыс істеу принциптерін түсіндіріп, талшықтарды дәнекерлеу процесінің әр кезеңіне назар аударды. Студенттер теориялық білімнің тәжірибеде қалай қолданылатынын көріп, оптикалық талшықтармен жұмыс істеуге қатысты сұрақтар қойды. Сабақ сәтті өтті, студенттер оптикалық талшықтармен жұмыс істеу саласында құнды білім мен практикалық дағдылар алды, бұл оларға кәсіби қызметінде көмектеседі.