ОПҚ-ны инклюзивті білім беру жағдайында жұмысқа дайындау, қажетті жағдайлар мен кедергісіз орта құру, сондай-ақ мүмкіндігі шектеулі жандар үшін оқу-тәрбие жұмысын ұйымдастыру мақсатында 2024 жылғы 08 сәуірден 19 сәуірге дейін «Мұхамеджан Тынышпаев атындағы ALT Университеті» АҚ оқытушылары мен қызметкерлері «психологиялық білім беру» тақырыбы бойынша біліктілікті арттыру курстарынан сәтті өтті.- инклюзия жағдайында білім алушыларды педагогикалық және әдістемелік қолдау».

Бұл курста оқытушылар мен қызметкерлер бүкіл әлем бойынша инклюзия бойынша толық ақпарат ала алды, Қазақстандағы инклюзивті білім берудегі кедергілермен қалай күресуге болатынын, мүмкіндігі шектеулі студенттермен жұмыс істеуде терең білім мен бірегей тәсілдерді, жұмыс барысында кездесетін түрлі жағдайларда қалай әрекет ету керектігін білді, сондай-ақ олар жұмыс барысында қолдана алатын көптеген әдістер.