Күні: 14.05.2024 ж
Өтетін орны: 4201 ауд.
Ұйымдастырушылар: Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар департаменті (АКТ)

Кафедра күнін мерекелеу аясында АКТ кафедрасы 2 курс студенттері арасында интеллектуалды сайыс өткізді. Байқау топтық жұмысты дамыту, кәсіби дағдыларды дамыту және студенттердің білімін тексеру мақсатында ұйымдастырылды.

Жарысқа командаларға бөлінген 2 курс студенттері қатысты. Әр команда өз мамандықтарын таныстырып, мамандықтарын сипаттайтын бейнеролик көрсетті.

Байқаудың қазылар алқасының құрамына төмендегі кафедралар мен институттардың көрнекті өкілдері кірді:

Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар басқармасының басшысы – Динара Түгелбекқызы Қасымова;

Энергетика басқармасының басшысы – Егзекова Анар Тілеулесқызы;

Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар кафедрасының ассистенті – Мамилов Бақытжан Естемесұлы;

Автоматика және телекоммуникациялар институты директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары – Найман Дәулетхан.

Зияткерлік сайыс келесі кезеңдерден тұрды:

1. Топпен таныстыру: Әр топ өзін және мамандығын таныстыратын бейнеролик жасады.
  2. «Кім тапқыр» білім сайысы: Командалар ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы мамандықтары мен жалпы білімдері бойынша тест сұрақтарына жауап берді.
  3. Cisco Packet Tracer бағдарламасында тапсырмаларды орындау: Әр командаға желілік жабдықпен жұмыс істеу дағдыларын көрсете отырып, Cisco Packet Tracer бағдарламасында орындауға тапсырма берілді.
  4. Ребустармен бөлісу: Әр топ бір-біріне алдын ала дайындалған ребустарды берді.

Қорытынды

Зияткерлік сайыс сәтті өтті. Қатысушылар өз білімдерін, дағдыларын және шығармашылық қабілеттерін көрсете отырып, жоғары дайындық пен командалық жұмысты көрсетті. Жеңімпаздар құрмет грамоталарымен және ақшалай сыйлықтармен марапатталып, барлық қатысушылар құнды тәжірибе мен жаңа білім алды.