Логистика және көлік академиясы АҚ және «ҚазжолҒЗИ» АҚ Көлік және логистика саласындағы білім беру және ғылыми-зерттеу ұйымдары арасындағы өзара іс-қимылды нығайту мақсатында ынтымақтастық туралы меморандум мен шартқа қол қойды.

«ҚазжолҒЗИ»АҚ  -жол құрылысы, жөндеу және пайдалану саласында жаңа технологияларды әзірлеумен және енгізумен айналысатын Қазақстандағы жетекші ғылыми-зерттеу ұйымдарының бірі. Компанияның миссиясы Қазақстан аумағындағы жол жағдайларының сапасы мен қауіпсіздігін арттыру болып табылады.

«ҚазжолҒЗИ»АҚ  мен «Логистика және көлік Академиясы» АҚ арасындағы ынтымақтастық көлік және логистика саласындағы екі жетекші ұйымның күш-жігерін біріктіруге, тәжірибе және білім алмасуға, сондай-ақ бірлескен зерттеулер мен жобалар жүргізуге мүмкіндік береді.

Ынтымақтастықтың негізгі бағыттарының бірі көлік және логистика саласы үшін кадрларды даярлау және қайта даярлау болады. Логистика және көлік академиясы студенттерді даярлау, сондай-ақ көлік және логистика саласында ғылыми зерттеулер жүргізу үшін өз мүмкіндіктері мен ресурстарын ұсынады. Өз кезегінде, «ҚазжолҒЗИ»АҚ  жол құрылысы және пайдалану саласындағы өзінің тәжірибесі мен практикалық білімін, сондай-ақ академия студенттері үшін өз объектілерінде тәжірибелер мен тағылымдамалар өткізуге мүмкіндік береді.

Ынтымақтастықтың тағы бір маңызды бағыты көлік және логистика саласындағы бірлескен ғылыми-зерттеу жұмыстары мен жобаларды жүргізу болады. Компаниялар Көлік және логистика саласында жаңа технологиялар мен әдістерді дамытуға мүмкіндік беретін білім мен тәжірибе алмасады.

Сондай-ақ семинарлар, тренингтер мен конференциялар өткізуді қоса алғанда, екі ұйымның мамандары арасында тәжірибе және білім алмасу бойынша іс-шаралар көзделген.

Логистика және көлік академиясы АҚ мен «ҚазжолҒЗИ»АҚ арасында қол қойылған ынтымақтастық туралы Меморандум мен шарт Қазақстандағы білім беру және ғылыми-зерттеу салаларын дамытудағы маңызды қадам болып табылады және Елдің көлік және логистика саласындағы ұстанымын нығайтуға мүмкіндік береді.