Біз сіздерге Логистика және Көлік Академиясы мен Huawei Technologies Kazakhstan арасындағы ынтымақтастық туралы меморандум жасасу туралы мақтанышпен хабарлаймыз. Бұл маңызды қадам Ақпараттық технологиялар саласындағы білім беру мен инновацияларды дамыту үшін жаңа перспективалар ашады.

Ынтымақтастық туралы Меморандумға Энергия аудиті және энергия үнемдеу зертханасының жоба жетекшісі, ИКТ кафедрасының аға лекторы Руслан Қасымовтың күш – жігері мен белсенді жұмысының арқасында қол қойылды. Оның кәсібилігі, ынта-жігері және инновацияға деген ұмтылысы осы маңызды келісімнің сәтті аяқталуына ықпал етті.

Ынтымақтастық туралы Меморандум бірлескен зерттеу жобаларының, тәжірибе және технологиялар алмасудың, сондай-ақ білім беру іс-шараларын ұйымдастырудың жоспары болып табылады. Бұл біздің серіктестігімізді тереңдетуге және заманауи білім мен технологиялық дамудың алдында тұрған сын-қатерлерді бірлесіп шешуге мүмкіндік береді.

Біз Huawei Technologies Kazakhstan-мен бірлескен күш-жігер инновациялық білім беру бағдарламаларын құруға, Ақпараттық технологиялар саласындағы озық шешімдерді әзірлеуге және оқу үдерісімізді байытуға әкелетініне сенімдіміз. Бұл академиялық қауымдастық пен жетекші компаниялардың өзара тиімділікке қол жеткізу және қоғамның дамуына ықпал ету үшін қалай ынтымақтаса алатынының тамаша мысалы.

Біз Руслан Қасымовқа осы процеске қосқан құнды үлесі үшін Алғыс білдіреміз және барлық студенттер мен оқытушыларды осы ынтымақтастықтың арқасында ашылатын алдағы жобалар мен іс-шараларға қатысуға шақырамыз.