2024 жылғы 21 мамырда «Мұхамеджан Тынышпаев атындағы ALT Университеті» АҚ-да бос орындар жәрмеңкесі өтті. Іс-шараны ALT корпоративтік ынтымақтастық департаментінің мансапты дамыту кеңсесі қалалық мансап орталығымен (Алматы қ.КҚПБ) бірлесіп ұйымдастырды.

Бос орындар жәрмеңкесі түлектерге жұмыс табудың және компанияларға қызметкерлерді іріктеудің жылдам әрі тиімді әдісі болды. Жұмыс іздеушілерге бірнеше сағат ішінде жетекші бейінді компанияларға жұмысқа орналасудың әртүрлі нұсқалары туралы білуге, өз түйіндемелерін компания өкілдеріне қалдыруға немесе сауалнама-өтінім толтыруға, сұхбат алуға немесе әңгімелесуге шақыру алуға мүмкіндік берілді.

Жұмыс берушілерге түлектермен жеке сұхбат жүргізуге, университеттің сайтында және әлеуметтік желілерінде бос жұмыс орындарын орналастыруға, планшеттерді, макеттерді орналастыруға және мультимедиялық қондырғыны қосуға мүмкіндік берілді. Іс-шара туралы ақпарат әлеуметтік желілерде және университеттің ресми сайтында кеңінен жарияланды.

Жәрмеңкеге 40-тан астам жұмыс беруші қатысып, 500-ден астам бос жұмыс орнын ұсынды. Қатысушылар арасында «ҚТЖ «ҰК» АҚ, Вагонсервис «АҚ,» Шыңғартранс «ЖШС,» integra Construction KZ» ЖШС – «Оңтүстік дирекция», Air Energi Caspian (airswift бренді), Wabtec Corporation,» «DTJ» АҚ, «Электровоз құрастыру зауыты» ЖШС, «Қазпошта» АҚ Алматы почтаматы, Arena S (Арена S) ЖШС, «IFC COLOS» ЖШС, «UBM GROUP» ЖШС, «Асстра Алматы» ЖШС, «Амперел» ЖШС, «TL Nika GROUP» ЖШС, «Метрополитен» ШЖҚ МКК, «Ақбастау «БК»АҚ, «ИнтерСервис» ЖШС, «Алматыэлектротранс» ЖШС және «Қазақтелеком»АҚ және т.б. қатысты.

Жәрмеңке аясында түлектер мен білім алушылар үшін шеберлік сыныптары мен тренингтер ұйымдастырылды.