2024 жылғы 14 қыркүйекте Студенттік үкіметті ұйымдастыру кезінде ALT-Университет студенттері арасында шағын футболдан турнир өткізілді. Турнир Алматы қаласы күніне, мың бояу қала 1000 жылдан асқан қаламызға, алма мен күлкі қаласына арналған!

Турнирге 32 команда қатысты, ойын форматы 5Х5 болды. Ойынның негізгі уақыты әр таймға 5 минутқа дейін созылды, 3 минуттық үзіліс. Ойын 2 таймнан тұрды. Жеңіске жеткен команда бәсекелестікті жалғастырды.

1 жүлделі орынды «ЭиЦТ» командасы, 2 орынды «Феникс» командасы, 3 орынды «Достық» командасы иеленді. Үздік шабуылшы 1 курс студенті АйдарАли болды, Үздік қақпашы атағын 1 курс студенті Қалманов Нұржан иеленді.

Ойынның төрешілері әйгілі ALT командасының ойыншылары болды футзал клубы. Турнир студент жастардың ерлер жартысын жинады.