ЛОГИСТИКАЛЫҚ «МИШЛЕН» – креативті (сыни), инновациялық, эксперименттік, венчурлық өнімдерді таныстыру, беру, қабылдау, сынақтан өткізу, сондай-ақ бағалау және рейтинг бойынша бәсекелестік интерфейс сияқты авторлық өнім ретінде қалыптасқан, сондай-ақ тасымалдауды ұйымдастыру, логистика және жеткізу тізбегін басқару саласындағы білім алушылар мен зерттеушілер тарапынан серіктестермен талқылауды және сарапшылар қауымдастығымен, логистермен тікелей кездесулер арқылы танымал етуді қажет ететін 4pl операторымен оларды енгізу жөніндегі тұжырымдамалар мен тәжірибелер ретінде ұсынылады. Пікірталас, оқу-кеңес беру, енгізу және стартап алаңын қажет ететін логистикалық қызмет көрсетуді әзірлеушілерге, қатысушыларға және тұтынушыларға арналған.

«Логистикалық Мишлен» бойынша алғашқы кездесу 2024-2025 оқу жылы осы семестрде ЛЖО ұйымдастырады, ол жаңа серіктестерді, бағыттарды және ынтымақтастық жоспарын ұсынады. Логистикалық «ас үй» шеңберінде логистика және оқыту мәселелерін шешуге, тәлімгер институтына және осы проблемаларды шешуде білім алушылардың ресурстарын пайдалануға өз көзқарасы ұсынылатын болады.

«Шеф-аспаз» ЛЖО жетекшісі Королёв Василий Валентинович.

Королёв Василий Валентинович

Мамандарға сеніңіз, ұсынылған сауалнамадан өтіңіз, олардың ұсыныстарын тыңдаңыз, ынтымақтастыққа кіріңіз және/немесе қоғамда ұсынылған және/немесе талқыланатын мәселелер бойынша қажетті ұйымдастырушылық қызмет аутсорсингіне тапсырыс беріңіз.

Өтетін орны Мұхаметжан Тынышпаев атындағы «АLT университеті».
Мекен-жай: Шевченко көшесі, 97 ғимарат, Масанчи көшесінің қиылысы
Уақыты және күні: бірінші кездесі 20 қыркүйек, сағат 16:00, аудитория 4201

КӘСІБИ ӨСУ ТӘЖІРИБЕСІМЕН БӨЛІСУ ҮШІН ОСЫ КҮНІ БІЗБЕН БІРГЕ БОЛЫҢЫЗДАР! ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР!