Смагулов Кайрат Боранбаевич

Кафедра меңгерушісі

Қайрат Боранбайұлы Смағұлов, запастағы полковник,педагогика ғылымдарының кандидаты

Байланыс деректері: № 5114 кабинет
e-mail: к.smagulov@alt.edu.kz
Қабылдау уақыты: жұмыс күндері сағат 14.00-ден 16.40-қа дейін.
Демалыс күндері: жексенбі, дүйсенбі.

«Жалпы әскери бөлімшелерді, бөлімдер мен құрамаларды жауынгерлік қолдану» кафедрасының қысқаша тарихи анықтамасы.

Кафедра құрылған күннен бастап осы уақытқа дейін Қазақстан Республикасының әскери оқыту резервін қалыптастыру мақсатында әскери-есептік мамандықтар бойынша запастағы офицерлер мен запастағы сержанттарды жоғары кәсіптік білім негізінде даярлайды:

1) запастағы офицерлердің бағдарламалары бойынша:

– жалпы әскери бөлімшелердің, бөлімдер мен құрамалардың жауынгерлік қолданылуы;
– Құрлық әскерлерінде тәрбие және идеологиялық жұмысты ұйымдастыру;

2) запастағы сержанттардың бағдарламалары бойынша: атқыштар (бөлімше командирі).

Кафедра бейбіт және соғыс уақытында бөлімшені басқару бойынша теориялық білімі мен практикалық дағдылары бар Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің офицерлік және сержанттық құрамының бастапқы лауазымдарын қосымша жинақтау үшін әскери-есептік мамандықтар бойынша мамандар дайындайды.

Профессорлық-оқытушылық құрам

Құдабаев Болат Қалхайұлы

Сеньор-лектор (кафедраның аға оқытушысы)

запастағы подполковник, PhD докторы