2023 жылдың 12 сәуірінде Логистика және көлік академиясы ғылым қызметкерлері күнін мерекелеу аясында Ғылым және инновация айын жариялайды.

Ғылым қызметкерлері күні – еліміздің зияткерлік әлеуетін құруға қатысқандардың барлығының мерекесі, білім мен жаңалықтар ашылулар мерекесі. Бүгінгі таңда маңызды жаңалықтардың артында университеттер мен ғылыми-зерттеу институттарының ғалымдары тұр.

Жоспарланған іс-шараларға дөңгелек үстелдер, ғылыми семинарлар, мастер кластар, тренингтер, шығармашылық жұмыс көрмелері, ғылыми конференция, интеллектуалды викторина және басқа да қызықты кездесулер кіреді. Сізді қызықты пікірталастар, пікірталастар, қызықты баяндамалар мен танымдық кездесулер күтеді.

Ғылым мен инновация айы 2023 жылы, 3 сәуірде сағат 15.00-де үлкен Конференц – залда ашылады.

Ғылым және инновация айы аясында 2023 жылдың 18 сәуірі мен 20 сәуірі аралығында өтетін «Болашақ көлігі» тақырыбында балалар мен студенттер суреттерінің көрмесін өткізу жоспарланған.

Сіздің жұмысыңызды 2023 жылдың 3-17 сәуірі аралығында күтеміз!

Құрметпен,
Ғылым және инновация бөлімі.

2023 жылғы 1 сәуір мен 30 сәуір аралығында логистика және көлік академиясында Ғылым және инновация айы шеңберінде өткізілетін ІС-ШАРАЛАР ЖОСПАРЫ

Ғылым және инновация айы шеңберінде өткізілетін «Болашақ көлігі» балалар мен студенттік суреттер байқауы туралы ЕРЕЖЕ