Select Page

«FOUNDATION» бөлімі

Бөлім тарихы

2020 жылдың 1 маусым айында «Foundation»  бөлімі құрылды.

«Foundation» бағдарламасы студенттерді Логистика және көлік академиясында  бакалавр бағдарламаларында оқу кезінде кездесетін академиялық, ғылыми және тілдік мәселелерді шешуге дайындайды.

«Foundation» бағдарламасының міндеттері:

– тілдік курстар (студенттердің ағылшын тілді оқу ортасына біртіндеп көшуі);

– студенттерді академиялық адалдық ұғымымен таныстыру( көшіру, плагиат), оқу дағдыларын дамыту (конспект жасау, дәйексөз келтіру), уақытты басқару, өз бетінше оқу дағдылары;

– болашақ мамандықтарды саналы түрде таңдау.

Мақсаты-студенттердің академиялық, зерттеу және практикалық дағдыларын, сыни ойлау дағдыларын, тұжырымдамалық әдістерді, сондай-ақ академиялық ағылшын тілі бойынша білімдерін және Академиядағы бакалавриат бағдарламаларында табысты оқу үшін қажетті оқыту дағдыларын дамыту.

Дайындық бағыттары:

  1. Тіл курстары.
  2. Инженерия плюс жаратылыстану ғылымдары.

«Foundation» бағдарламалары»

 

Foundation1 бағдарламас
Шетелдік тыңдаушылар үшін

Foundation_2 бағдарламасы
1 курс студенттері үшін

 

Foundation_3 бағдарламасы
ҰБТ тапсырмаған, шартты түрде қабылданған студенттер үшін
Тіл курстары (қазақ және орыс тілі) Тіл курстары (таңдау бойынша ағылшын тілі, қытай тілі) Тіл курстары (қазақ және орыс тілі)
Жаратылыстану ғылымдары пәндері (математика, физика) Инженерия және жаратылыстану ғылымдары (Математика, физика, АКТ) Инженерия және жаратылыстану ғылымдары (Математика, физика, Қазақстан тарихы, география)
Академиялық семестр: Қыркүйек – маусым Академиялық семестр: Қыркүйек – маусым Академиялық семестр: Қыркүйек – маусым

«Foundation» курстарының оқытушылары

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

Ағылшын тілі курсының оқытушысы

Гуманитарлық ғылымдар магистрі

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

Ағылшын тілі курсының оқытушысы

Педагогика ғылымдарының магистрі (екі шет тілі)

Асет Алия Асетқызы

Асет Алия Асетқызы

Ағылшын тілі курсының оқытушысы

Гуманитарлық ғылымдар магистрі

Сабақ кестесі Foundation

Қытай тілі

Апта

Уақыт

FC1 (1 топ)

СЕЙСЕНБІ

14.00-14.50

Қытай тілі

5810

 

 

Дәлелқызы Қарақат

15.00-15.50

Қытай тілі

5810

FC2 (2 топ)

16.00-16.50

Қытай тілі

5810

 

БЕЙСЕНБІ

FC2 (2 топ)

 

 

 

 

Дәлелқызы Қарақат

14.00-14.50

Қытай тілі

5810

15.00-15.50

Қытай тілі

5810

FC1 (1 топ)

16.00-16.50

Қытай тілі

5810

 

ЖҰМА

FC1 (1 топ)

 

 

 

Дәлелқызы Қарақат

14.00-14.50

Қытай тілі

5701

15.00-15.50

Қытай тілі

5701

FC2 (2 топ)

16.00-16.50

Қытай тілі

5701

17.00-17.50

Қытай тілі

5810

Ағылшын тілі

 

Апта

Уақыт

FE1 (1 топ)

ДҮЙСЕНБІ

14.30-15.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5811

FE3 (3 топ)

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5811

FE1 (1 топ)

СЕЙСЕНБІ

14.30-15.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5811

FE3 (3 топ)

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5811

FE8 (8 топ)

18.30-19.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

19.30-20.20

Ағылшын тілі

5811

 

БЕЙСЕНБІ

 

FE8 (8 топ)

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5811

Абдрахманова Гулинур Махмутовна

18.30-19.20

Ағылшын тілі

5811

 

Сабақ кестесіFoundation (ағылшын тілі)

Апта

Уақыт

FE2 (2 топ)

ДҮЙСЕНБІ

14.30-15.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

FE6 (6 топ)

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

 

БЕЙСЕНБІ

FE2 (2 топ)

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

FE6 (6 топ)

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

18.30-19.20

Ағылшын тілі

5810

Асет Алия

 

Сабақ кестесіFoundation (ағылшын тілі)

Апта

Уақыт

FE7 (7 топ)

ДҮЙСЕНБІ

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5812

 

СЕЙСЕНБІ

FE4 (4 топ)

14.30-15.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5812

FE5 (5 топ)

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5812

 

СӘРСЕНБІ

FE7 (7 топ)

14.30-15.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5812

 

ЖҰМА

FE4 (4 топ)

15.30-16.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

16.30-17.20

Ағылшын тілі

5812

FE5 (5 топ)

17.30-18.20

Ағылшын тілі

5812

Аугамбаева Нургуль Мәдениетқызы

18.30-19.20

Ағылшын тілі

5812

Математика

Апта

Уақыт

FM (5  сутд.)

ДҮЙСЕНБІ

14.30-15.20

Математика

5810

 

 

Бейсембаева Гулнара Адамбаевна

15.30-16.20

5810

16.30-17.20

5810

 

БЕЙСЕНБІ

FM (5  сутд.)

 

Бейсембаева Гулнара Адамбаевна

 

13.30-14.20

Математика

5810

Физика

Апта

Уақыт

FF (5  сутд.)

ДҮЙСЕНБІ

14.30-15.20

Физика

5810

 

Тасболат Ерболат

 

15.30-16.20

5810

16.30-17.20

5810

 

БЕЙСЕНБІ

FF (5  сутд.)

 

 

Тасболат Ерболат

14.30-15.20

Физика

5810

Сұрақтар бойынша  2214 кабинетіне хабарласыңыздар

agsdi-calendar-check

Ыңғайлы кесте

agsdi-ribbon

Академияның жоғары білікті оқытушылары

agsdi-facebook-like

ЛжКА студенттері үшін барлық тілдік курстар тегін

FOUNDATION КУРСТАРЫНА ТІРКЕЛУ

Font Resize
Contrast
Приемная комиссия