19 мамырда логистика және көлік академиясында «WorkFest» Бос орындар жәрмеңкесі өтті, онда студенттер мен түлектер беделді компаниялардың өкілдерімен кездесуге мүмкіндік алды. Бұл іс-шарада оларға бос жұмыс орындары, тағылымдамалар және мансапты дамыту бағдарламалары туралы ақпарат берілді.

Жастарға арналған бос орындар жәрмеңкесіне 100-ден астам жұмыс орнын ұсынатын 40-қа жуық компания қатысты.

Студенттер тікелей компания басшыларымен сұхбаттасуға мүмкіндік алды, ал жұмыс берушілер жас үміткерлердің әлеуетін бағалап, лайықты үміткерлерді таңдады. Академия түлектерінің шамамен 70 пайызы жәрмеңкеге қатысып, жұмыс істегісі келетін немесе тағылымдамадан өткісі келетін компанияларды анықтады.

Жәрмеңке теміржол, автомобиль көлігі, вагон және локомотив шаруашылығы, Автомобиль және теміржол құрылысы, сондай-ақ жасанды құрылыстар, газ-мұнай құбырлары және онымен байланысты салалардағы ірі компанияларды жинады.

Жәрмеңке аясында студенттерге компания өкілдерімен сұхбаттасып қана қоймай, олардың дағдыларын бағалауға мүмкіндік беретін арнайы speed Recruiting форматы ұйымдастырылды. Белсенді студенттерге жұмыс берушілер лотереяға қатысу үшін талондар берді, онда ең белсенді қатысушылар естелік сыйлықтар ретінде құнды сыйлықтар алды.Ең белсенді қатысушылар естелік сыйлықтар ретінде құнды сыйлықтар алды.