Бұл іс-шара «Будущееg-мен Болашақ» ауқымды жобасының бір бөлігі, оның ішінде «ТрансКом» Көлік тобы, оның мақсаты талантты жастарды өндірістік мамандықтарға тарту. «ERG күні» акциясына 200-ге жуық студент қатысты.

Eurasian Resources Group (ERG) – энергетикалық, көліктік және маркетингтік операциялары толық интеграцияланған табиғи ресурстарды өндіру және өңдеу саласындағы әлемдегі жетекші және әртараптандырылған компаниялардың бірі. Топ әлемнің 15 елінде төрт құрлықта орналасқан және осы саладағы ең ірі жұмыс берушілердің бірі болып табылады.

«ТрансКом» көлік тобы-өз клиенттеріне көліктік-экспедициялық қызметтердің кең спектрін ұсынатын, теміржол жылжымалы құрамының жеке паркі бар жетекші қазақстандық логистикалық оператор. Сондай-ақ, топ құрамына «БЕРЕКЕ 2004» ЖШС және «ТРАНСРЕМВАГОН»ЖШС екі вагон жөндеу кәсіпорны кіреді.

Іс-шарада студенттер алдында менеджерлер мен HR қызметінің өкілі сөз сөйледі. Студенттерге компания және топтың кәсіпорындарымен және» Транскоммен «кәсіби бағдарлауға және танысуға бағытталған»ERG-мен Болашақ» жобасы туралы айтылды