«Оқытудың инновациялық әдістерін қолдана отырып оқу үдерісін ұйымдастыру» инновациялық апталығы аясында «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» кафедрасының «Объективті-бағдарланған бағдарламалау» пәні бойынша оқытушысы Нұрланбек А.Д. IT-EE-22-4k тобында «Тізім» тақырыбында зертханалық сабақ өткізді. жақсы әдістемелік деңгейде.

Сабақтың құрылымы мен түрі зертханалық сабақтың мақсаты мен міндеттеріне толық сәйкес келеді. Мұғалім бұл тақырыпты жақсы біледі, тақырыпты баяндау барысында логикалық және жүйелілік байқалды, білім берудің түрлі инновациялық әдістері мен құралдарын біледі. Студенттердің оқу іс-әрекетінің тиімділігін арттыру, жұмысты өздігінен ұйымдастыру әдісі, студенттердің жеке іс-әрекетінің аймағын кеңейту және оқытуда тұлғалық-бағдарлы тәсілді жүзеге асыру Нұрланбек А.Д. Lesson Up білім беру бағдарламасын, Spinthewheel.io, Emaze.com, Mentimeter.com ақпараттық технологияларын пайдаланды.

Мұқият таңдалған оқу материалы студенттерді шығармашылық үдеріске тартуға көмектесті, оқушылардың қызығушылығы мен белсенділігін көрсетті. Ауызша сұрақтар мен практикалық тапсырмаларда жеке және топтық жұмыс түрлерін ұйымдастыру студенттердің тақырып бойынша негізгі ұғымдардың маңызды белгілерін нақтылау, көрсету және өз көзқарасын қорғау, талқылау қабілеттерін көрсетті.

Сабаққа тәуелсіз сыртқы сарапшы, «Тіл дайындау» кафедрасының доценті Г.У.