2024 жылдың 19 сәуірінде Қазақ Ұлттық консерваториясында (ҚҰК) тіл пәндері бойынша ЖОО аралық олимпиада өтті, онда МТМ-23-1,КГ-23-2,СЖД- 23-1,  ЭЭ-23-7, ЭЭ-23-8, РЭТ -23-5 тобының студенттері қатысты.

ЖОО аралық олимпиада 2 турда өтті: 1) «Орыс тілі» бөлімінде әртүрлі лексикалық тақырыптар бойынша ауызша баяндама, ағылшын тілінің грамматикасы бойынша тест тапсырмалары. 2) «Музыка – адамзаттың әмбебап тілі» тақырыбында баяндамалар дайындау және қорғау.

Олимпиада соңында студенттер құрметті III орынмен марапатталып, дипломдармен марапатталды:Исатаева Назерке КГ-23-2 топ, Алпысбаев Ерсұлтан СЖД-23-1 топ және олардың жетекшісі, аға оқытушы Қ.Т.Джакипова.

Белсенді қатысқаны үшін мына студенттер сертификаттармен марапатталды: Ермұханбет Бекарыс ЭЭ-23-7 топ (ғылыми жетекші – профессор Г.У. Құнақова), Қуанышбаев Бауыржан ЭЭ-23-8 топ (ғылыми жетекші – профессор Смаилова Ф.И.), Бегалы ​​Гүлшат,  МТМ -23-1 топ (ғылыми жетекші аға оқытушы Джакипова Қ.Т.), Мұрат Ақмейір, РЭТ -23-5 (ғылыми жетекші аға оқытушы Шинтаева Л.А.)

Барлық қатысушыларға естелік сыйлықтар табыс етілді.

Жеңімпаздарды, олимпиаданың барлық қатысушыларын және олардың жетекшілерін құттықтаймыз.