2024 жылғы 13 наурызда Логистика және көлік Академиясының қабырғасында 2024 жылғы түлектерге дипломдар салтанатты түрде табыс етілді. ЖОО түлектері 300-ден астам адам болды. Қашықтықтан оқыту институтының түлектері, жеделдетілген оқыту түлектері мен магистрлер үлкен және кәсіби өмірге жолдама алды. Президент-Ректор ЛжКА Амиргалиева С. Н. құттықтау сөз сөйлеп, қиын, кәсіби еңбекте, ашық жол мен биіктікте табыс тіледі. Салтанат Нурадиловна белсенді ата-аналар мен түлектерге алғысын білдіріп, алғыс хаттар мен грамоталар табыс етті. «Автоматтандыру және телекоммуникация» институттарының директорлары Тойгожинова Айнұр Жұмақанқызы, «Логистика және басқару»- Мұсаева Гүлмира Серікқызы, «көліктік инженерия» – Әбдірешов Шамиль Асқарұлы, «базалық және қашықтықтан білім беру» – Ташимбетова Ақдана Тұрсынханқызы құттықтау сөздерімен және қошеметпен сөз сөйледі. Түлектердің ата-аналары Төреханов Қайырғали Арыстанұлы мен Мусина Жамал Валиқызы алғыс сөз сөйлеп, түлектердің өздері: Мусин Диас, Құттибаев Абылайхан құрмет көрсетті.

Жақсы жол, түлектер!!! Жеңістерге, жаңа көкжиектерге, жарқын болашаққа! Сүйіспеншілік, сәттілік, өз күштеріңізге сену сізді ертіп жүрсін!!!