13 наурызда еңбекті қорғау жөніндегі бас маман Идрисов Фармен Карлинович ТАГ қызметкерлері арасында төтенше жағдайлар және қауіпсіздік саласындағы негізгі тақырыптар бойынша әңгіме өткізді: «Бүгінгі күні көпқабатты үйлерде орналасқан қызметкерлерге арналған іс-әрекет алгоритмі. білім беру мекемесі төтенше жағдай кезінде (жер сілкінісі, өрт, су тасқыны және басқа да төтенше жағдайлар) )», «Дыбыстық сигналдар дегеніміз не және оларға қалай қызмет көрсетіледі». «Алғашқы өрт сөндіру құралдары, өрт сөндіргіштің түрі және оны пайдалану жолы». 16 және 17 наурызда No2, No3 және No4 Студенттер үйлерінде тұратын Академия студенттеріне тұрғын үй-жайлардағы өрттерді сөндіру бойынша дәрістер өткізілді. Өртті сөндірудің қандай құралдары бар? Әр түрлі жағдайлардың туындауындағы адамдардың негізгі іс-әрекеттеріне түсініктеме берілді.