2021 жылғы 26 қазанда конференц-залда проректор С.С. Абдуллаев Академияның студент-белсенділерімен кездесті.

Кездесуге ӘжТЖ Департаментінің директоры Бекмұхамбетов Е.Б., институт директорларының орынбасарлары Ақтайлакова Д.А., . Пейшбек А.А.,  Мусин Н.Г. қатысты.

Кездесуде Академияның студенттік өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері талқыланды. Студенттер өз бағыттарындағы жетістіктерімен бөліскеннен кейін, проректор барлық жиналғандарға қызықты әңгіме үшін алғысын білдіріп, оқу жылына нұсқаулар мен тапсырмалар берді. Көптеген жарғыларда жазылғандай, белсенді студент студенттік мәселелермен айналысуы керек, мысалы, ағымдағы мәселелерді шешу, қайырымдылық науқандарын ұйымдастыру, мәдени іс-шараларды ұйымдастыру. Яғни, студенттік кеңес Академияның тыныс-тіршілігінде өзін белсенді танытуы керек.

Сонымен қатар, белсенді студенттер студенттердің ұйымдастырушылық қасиеттерін қалыптастыру, пікірлестер тобында нәтижелі жұмыс жасау үшін құрылады.

Бірақ, біздің өмірімізде әдеттегідей, бәрі біз жоспарлағандай болмайды.

Белсенді студенттердің жұмысын нәтижеге бағыттайтындай, бұл өмірде бірнеше сәтті идеяны жүзеге асыратын толыққанды жұмыс істейтін басқару органы болатындай етіп жасау, осылайша Академиядағы студенттердің өмірін біртіндеп жақсарту туралы тәрбие және әлеуметтік жұмыс жөніндегі проректор С.С. Абдуллаевтың белсенді студенттермен кездесуінде сөз болды.

Белсенділердің проректормен кездесуі өте нәтижелі өтті, тараптар ақпарат алмасып, ағымдағы мәселелерді талқылады.