Президент-Ректор С. Н. Әмірғалиева «Логистика және көлік академиясында» алғашқы конференцияның ашылуымен құттықтады. Конференцияның барлық қатысушылары мен ұйымдастырушыларына жемісті жұмыс, сындарлы диалог және тиімді өзара іс-қимыл тіледі!

Конференцияға ғылыми-білім беру ұйымдарының, қоғамдық бірлестіктердің өкілдері, жас ғалымдар, PhD докторанттары, аспиранттар, магистранттар және ұйымның студенттері қатысты:

• Қазақстан экспедиторлар қауымдастығы;
  • Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті;
  • Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті;
  • Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті;
  • Брауншвейг техникалық университеті;
  • Қазақ агротехникалық университеті.С. Сейфуллин;
  • Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты;
  • Ұлттық ядролық зерттеу университеті;
  • Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті.

Конференцияның мақсаты: ғылыми нәтижелерді ұсыну, ғылыми және практикалық әзірлемелерді сынақтан өткізу, көлік жүйелерін интеграциялау мен инновациялық дамытудың теориялық және практикалық проблемалары бойынша тәжірибе мен білім алмасу үшін мынадай бағыттар бойынша алаң құру:

1. Телекоммуникация саласындағы инновациялар.
  2. Автоматика жүйесін дамыту перспективалары.
  3. Электр энергетикасындағы өзекті мәселелер.
  4. Ақпараттық технологиялар.
  5. Жалпы білім беру пәндері.
  6. Тасымалдау процесіндегі инновациялар.
  7. Көліктегі қызметтерді модельдеу және басқару.
  8. Көлік-логистика саласының проблемалары мен даму перспективалары.
  9. Ақпараттық технологиялар және гуманитарлық білім: ерекшеліктері мен болашағы.
  10. Жылжымалы құрамның құрылымы, пайдалану және жөндеу.
  11. Автомобильдер, жол техникасы.
  12. Көлік құрылысындағы инновациялар.
  13. Көлік саласы инженерлерінің көптілді тұлғасын қалыптастырудағы инновациялық технологиялар.
  14. Дене шынықтыру мен спорттың өзекті мәселелері.

Сондай-ақ, «Көліктегі инновациялық технологиялар: білім, ғылым, тәжірибе» I Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының пленарлық отырысында Академия техника ғылымдарының кандидаты, «Автомобильдер , жол техникасы және стандарттау» кафедрасының профессоры Жүсіпов Кеңес Әмірліұлын  60 жылдық мерейтойымен құттықтады.