06.09.2022  Академия қабырғасында Қазахстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Жолдауы аясында өтті.

Президент-Ректор Әмірғалиева Салтанат Нұрәділқызымен бірге кездесіп конақ болған Мәслихат депутаты Жұмабаев Бақытбек Әшімұлы және Қазақстан Республикасы аудиторлар палатасының төрағасы, «AMANAT» партиясы Алматы қалалық филиалының тексеру комиссиясының төрағасы Қошкинбаев Сапар Хайсаханұлы.

Сонымен қатар спикерлер:

«Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене тәрбиесі» кафедрасының меңгерушісі, әлеуметтану ғылымдарының кандидаты Ляпбаева Нұргүл Ибрагимқызы;

«Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене шынықтыру» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, тарих ғылымдарының кандидаты Шәмшиева Гаухар Сағындыққызы;

«Логистика және көліктегі менеджмент» кафедрасының профессоры, техника ғылымдарының докторы Жанбиров Жұмажан Гинаятович;

Студенттік үкімет басшысы Асель Маратқызы.

Үстел басында Президент жолдауы бойынша берілген бағдарлар талқыланды, Мемлекетіміздің болашағына тікелей қатысы бар ой-пікірлер ортаға салынды.