2024 жылдың 9 сәуірінде «Энергетика» кафедрасының жоспары бойынша сениор-лектор Ж.С. Серікқалиев және ассистент-оқытушы Е. Е. Сеитбек «Білім беру процесіне оқытудың инновациялық әдістерін енгізу»тақырыбында институттар аралық оқу-әдістемелік семинар өткізді.

Оқытудың инновациялық әдістері-бұл аудиториядағы ең озық технологияларды пайдалану немесе білім берудің соңғы тенденцияларын үнемі қадағалап отыру ғана емес, сонымен қатар оқыту мен оқыту әдістерін жетілдіру!

Семинар барысында спикерлер инновациялық оқыту әдістерімен бөлісті, жасанды интеллектті пайдалануды және «Mozaik education», «Nearpod» және т. б. сияқты бағдарламалық оқытуда жұмысты көрнекі түрде көрсетті.

Сабақтарда оқытудың инновациялық әдістерін қолдану студенттердің оқуға деген қызығушылығын арттырады, шығармашылық қабілеттерін, ауызша сөйлеу қабілетін, өз көзқарасын тұжырымдау және білдіру қабілетін дамытады, ойлау белсенділігі артады, сонымен қатар студенттердің сабаққа қатысуы артады.