16-18 тамыз аралығында логистика және көлік академиясында жазғы мектеп өтті, оның мақсаты кәсіби дағдыларды дамыту, академиялық саясаттың тиімділігін және Академияның профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің біліктілігін арттыру үшін алаң құру болып табылады.

«High professional week» – ке Академияның 130-дан астам оқытушылары мен қызметкерлері қатысты. Жазғы мектеп жұмысына ҚР ҰӘҚ жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитетінің өкілдері, Орталық Азия өңірі елдеріндегі Clarivate компаниясының өкілі, ғылымометрия және оқыту ресурстары жөніндегі сарапшы, «Нархоз университеті» ғылыми-зерттеу жұмысы бөлімінің өкілі, Data Science Academy мектебінің негізін қалаушы Almau практика профессоры, сөйлеу техникасы және қою бойынша жаттықтырушы белсенді қатысты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің «шешендік өнер»,»әлеуметтік қорғау саласын дамытудың Ұлттық ғылыми орталығы» дауыстары, бірқатар өзекті мәселелер қозғалды, мысалы: «халықаралық журналдарда мақалалар жариялау. ҮЗДІК ТӘЖІРИБЕЛЕР МЕН ҰСЫНЫСТАР», » БҰЛ ЖЫРТҚЫШ ПА, ӘЛДЕ КҮМӘНДІ ЖУРНАЛДЫ ҚАЛАЙ АНЫҚТАУҒА БОЛАДЫ?», «БІЛІМ БЕРУ ПРОЦЕСІН ЖАҚСАРТУ: АТ ҚҰРАЛДАРЫ ЖӘНЕ ОҚЫТУШЫЛАРДЫҢ ЖҰМЫСЫН ОҢТАЙЛАНДЫРУ», «УНИВЕРСИТЕТТЕРДЕГІ ИНКЛЮЗИЯ», «ШЕШЕНДІК ӨНЕР».

Биылғы жылы «High professional week» жаңа педагогикалық, цифрлық және психологиялық дағдыларды, коммуникацияны, командалық білім беруді, жобалық топтардағы интерактивті ойындар мен пікірталастарды қалыптастыруға ерекше назар аударған ең танымал және беделді спикерлер, бизнес-жаттықтырушылар мен жаттықтырушылардың қатысуымен ерекше болды.

Айта кету керек, жазғы мектеп оқытушылардың жеке өсуіне және студенттермен жұмыс жасауда тәжірибе, идеялармен алмасуға тамаша трамплин болды.