16-20 қаңтар аралығында Логистика және көлік академиясында Қысқы мектеп өтті, оның мақсаты кәсіби дағдыларды дамыту, академиялық саясаттың тиімділігін және Академияның профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің біліктілігін арттыру үшін алаң құру болып табылады.

«High professional week» – ке Академияның 250-ден астам оқытушылары мен қызметкерлері қатысты. Қысқы мектеп жұмысына ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің өкілдері белсене қатысты, олар «Инновациялық білім беру бағдарламалары. Жобалау, әзірлеу және бағалау», «жаңа Қазақстанда білім беру сапасын қамтамасыз ету». Академия оқытушылары мен қызметкерлері «заманауи университет стратегиясындағы цифрландыру», «университеттік білім берудің перспективалық моделін қалыптастыру», «қазақстандық жоғары оқу орындарының және «ҚТЖ «ҰК» АҚ, «Kazlogistics», т. б. сияқты индустрия өкілдерінің жаһандық бәсекеге қабілеттілігін арттыру » тақырыптарында сөз сөйледі.

Биылғы жылы «High professional week» жаңа педагогикалық, цифрлық және психологиялық дағдыларды, коммуникацияны, командалық білім беруді, жобалық топтардағы интерактивті ойындар мен пікірталастарды қалыптастыруға ерекше назар аударған ең танымал және беделді спикерлер, бизнес-жаттықтырушылар мен жаттықтырушылардың қатысуымен ерекше болды.

Айта кету керек, Қысқы мектеп оқытушылардың жеке өсуіне және студенттермен жұмыс жасауда тәжірибе, идеялармен алмасуға тамаша трамплин болды. «High professional week» аяқталғаннан кейін барлық қатысушыларға сертификаттар берілді.