2022 жылғы 27 Мамырда Академияда Президент-Ректордың студенттермен, Студенттік үкімет мүшелерімен кездесуі өтті, оның шеңберінде 2021-22 оқу жылының қорытындысы шығарылды, студенттік өзін-өзі басқаруды жаңғырту және одан әрі дамыту мәселелері талқыланды, бірқатар проблемалық мәселелер талқыланды.

Кездесу аясында Академияның қоғамдық, шығармашылық және студенттік өмірін дамытуға белсенді қатысқан және ерекше үлес қосқан белсенді студенттерді марапаттау өтті.

Жылы, дерлік үй жағдайында әр студент өз атына алғыс сөздерін, сондай-ақ көптеген жағымды тілектерді естіді. Оқу жылы бойы студенттік үкімет командасы көптеген іс-шараларды, Оқу, мәдени-бұқаралық сипаттағы, сондай-ақ бірқатар спорттық іс-шараларды ұйымдастырды және өткізді.

Студенттерге құрмет пен Құрмет белгісі болып табылатын грамоталар табыс етілді. Бұл студенттердің әрқайсысы, әрқайсысы, жан дүниесінің бір бөлігін, дүниетанымын ортақ іске, жастар қозғалысын дамыту ісіне қосқан.

Студенттердің өздері жыл бойы Академияда өткізілген іс-шаралардың бастамашысы болды. Академиядағы үлкен жұмысты студенттеріміздің жаңа жеңістері мен табыстарына жағдай жасай отырып, Жастар бастамаларын дамытуға ықпал ететін жастар саясаты және маркетинг департаменті үйлестіреді.

Келесі оқу жылында Студенттік Үкіметтің алдында орасан зор міндеттер тұр, өйткені бұл Академияның басты өкілді студенттік органы, соның арқасында жобалар басталады, білім алушыларды толғандыратын мәселелер белгіленеді, түрлі іс-шаралар ұйымдастырылады. Студенттік үкіметті құру рәсімдері өзгертіледі, мүшелердің бастамасы бойынша неғұрлым кеңейтілген функционал мен жауапкершілік аймақтары айқындалады.

Академияның студенттік қоғамдық өміріне белсене қатысқаны үшін алғыс айтамыз:

1. Торахан Біржан Қуандықұлы
  2. Маратқызы Әсел
  3. Есенжан Рахат
  4. Анар Гаухар Жарылқапқызы
  5. Нарынбай Айдана Қайратқызы
  6. Болатова Аэлита Ерсінқызы
  7. Аписсарова Еркежан Серікқызы
  8. Тілекқабылова Мерует Жасқайратқызы
  9. Нұрдәулет Томирис Медетқызы
  10. Байжұман Балауса Арманбекқызы
  11. Сулейменова Аружан Абуғалиқызы
  12. Темірболатова Дильназ Айболатқызы
  13. Жолдасов Сүндет Дарханұлы
  14. Демесинова Гүлнұр Құттыболатқызы
  15. Дусипова Гаухар
  16. Оразбекова Ақниет
  17. Оңалбай Еркебұлан

…. және басқа да көптеген.

Логистика және көлік Академиясының Президент-Ректоры  Әмірғалиева Салтанат Нұрәділқызы кез келген ЖОО-ның басты эпицентрі білім алушылар мен профессорлық-оқытушылық құрам болып табылатынын атап өтіп, белсенділерге қойылған барлық мақсаттарға қол жеткізуге, одан әрі дамуға және Академиядағы студенттік өмірді дамыту ісіне қосқан үлесі үшін алғыс білдірді.

Келесі жылы үлкен бірлескен жұмыс күтіп тұр!