2024 жылғы 27 наурызда сағат 12:00-де 2412 конференц – залында тәуекелдерді басқару және ішкі бақылау секторы қызметінің басшысы Серік Қайрбекұлы Баймағамбетовтың «COSO ERM стандарты-тұжырымдама құрылымы» тақырыбында қонақ дәрісі өтті. Дәріс ЭиМ-23-1, ЭиМ-23-2, ТЛ-22-3р және УУО-22-2р топтарының студенттерін тартты.

COSO ERM-Treadway Commission әзірлеген тәуекелдерді басқару моделі. Ол компанияларға олардың мақсаттарына әсер етуі мүмкін тәуекелдерді анықтауға, бағалауға, басқаруға және бақылауға құрылымдық тәсілді ұсынады.

Дәріс студенттердің тәуекелдерді басқарудың заманауи стандарттарын меңгеруінің маңыздылығын атап өтті. COSO ERM негізгі аспектілері және оның әртүрлі қызмет салаларында практикалық қолданылуы талқыланды.