2021-2022 оқыту форматы

1. 2021-2022 оқу жылында Логистика және көлік академиясында оқу 20 қыркүйекте дәстүрлі форматта басталады. 2021 жылдың 1 қыркүйегінде сағат 10:00-де жаңа оқу жылындағы оқыту форматы бойынша ақпараттық-түсіндірме онлайн кездесуі өтеді (Президент-ректордың, проректорлардың, институт директорларының, кафедра меңгерушілерінің және кураторлар).
Zoom конференциясына келесі сілтеме бойынша қосылуға болады.(Конференция идентификаторы:240 859 5942, Қосылу коды: 1931)

2. 1 және 2 курс студенттері үшін ОRIENTATION WEEK бағдарлау апталығы 2021 жылдың 06-20 қыркүйегінен басталады.

3. Бағдарлау апталығының күндерінің бірінде вакцинация мәселесі бойынша медициналық мекемелер қызметкерлерімен кездесу жоспарланған. 18 жастан асқан студенттерде вакцинация төлқұжаты немесе бірінші компоненттің қабылданғаны туралы SMS хабарламасының скриншоты болуы керек және вакцинаның екінші компонентінің жоспарланған күні (КВИ вакцинациясынан медициналық рұқсаты туралы куәлік) бірінші вакцинаны тұрғылықты жерінде алған студенттер, Академия екінші компонентті алуды ұйымдастыра алады. Ол үшін деканатқа хабарлау қажет. 18 жасқа толмаған студенттер үшін вакцинация паспортының болуы міндетті емес, QR кодын сканерлеу үшін ұялы смартфонда (телефонда) Ashyq қосымшасының болуы жеткілікті. Студенттер КВИ вакцинасымен 18 жасқа толған соң егілуі тиіс.

4. Студенттер үйлеріне төсек алу үшін құжаттарды онлайн тапсыру қажет. Өтініштерді қарауды есеп айырысу комиссиясы жүзеге асырады. Академия студенттерінің үйлеріндегі орындар, ең алдымен, қоғамның әлеуметтік осал топтарының студенттеріне (ата -анасының қамқорлығынсыз қалған жетім оқушылар, 2,3 санаттағы мүгедектер және т.б.) студенттерге беріледі.

Институттардың виртуалды қабылдаулары

1. “Автоматтандыру және телекоммуникациялар” институты

2. «Логистика және басқару» институты

3. «Көлік инженериясы» институты