2022 жылғы » 24 » қараша Астана уақыты бойынша сағат 5508 ауд. 15.40 Логистика және көлік академиясының «Тасымалдауды ұйымдастыру және көлікті пайдалану» кафедрасында 6D090100 -«Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану» мамандығының докторанты Жаманбаев Бауыржан Уәлиханұлының докторлық диссертациясы бойынша кафедраның кеңейтілген отырысы өтеді. Кафедраның кеңейтілген отырысы ашық режимде онлайн / офлайн форматта өтеді. Сілтеме.

Диссертациялық жұмыстың тақырыбы «Тараз қалалық жолаушылар көлігінің маршруттық желілерін оңтайландыру».

Отандық ғылыми кеңесші: т.ғ.д., профессор Бекжанова Сәуле Ермайқызы, Алматы қ., Қазақстан.

Шетелдік ғылыми кеңесші: т. ғ. д., профессор Вуйцик Вальдемар, Люблин қ., Польша.