“Базалық және қашықтықтан білім беру” институты

Институт туралы

Құрметті институттың қазіргі және болашақ студенттері!

Жоғары білім берудегі қашықтықтан оқыту технологиясының рөлін күшейту әлемдік білім беру жүйесін дамытудың негізгі бағыттарының бірі ретінде қарастырылды. Тұрғылықты жеріне және қаржылық әл-ауқатына қарамастан, кез-келген адам әлемнің ең беделді университеттерінде оқу курстарынан өте алады.

Қашықтықтан оқыту (ҚО) – бұл әлемдік білім беру жүйесін жаңғырту процесінің негізгі элементтерінің бірі, ол оқыту сапасының жоғары стандарттарын, уақыттың өзекті сын-қатерлеріне сәйкес білім алудың қолайлы ортасын қамтамасыз ету жолындағы технологиялық, нормативтік және ұйымдастырушылық кедергілерді еңсеруге ұмтылады.

Негізгі міндеттер бәсекеге қабілетті түлектерді даярлау үшін әлемдік үрдістер контексінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің қашықтықтан білім беру бағдарламаларының мазмұнын жаңарту, білім беру процесін қазіргі заманғы кәсіптік білім беру стандарттарына сәйкестендіру, қашықтықтан оқыту процесін кеңейту, акт қолдануға негізделген жаңа қашықтықтан білім беру технологияларын енгізу есебінен ұсынылатын білім беру қызметтерін әртараптандыру және білім беру қызметтерін алушылардың нысаналы топтарын кеңейту және  “Foundation” бағдарламасы бойынша талапкерлерді, шетелдік тыңдаушыларды, бірінші курс студенттерін ұзақтығы 1 жылдық даярлау және оқыту болып табылады.

Институтқа және біздің Академияға қош келдіңіздер! Біздің институтта керемет білім алуға ұмтылған, мақсатты және өршіл жастарды көруге әрқашан қуаныштымыз.

Институт құрылымына 2 бөлім кіреді:

• Қашықтықтан оқыту бөлімі;
  • Foundation бөлімі.

Институт тарихы

2018 ж. – Қашықтықтан оқыту орталығы құрылды.

2021 ж. – қашықтықтан оқыту орталығының қызметін кеңейту және оны “Базалық және қашықтықтан білім беру (БҚББ)” институты деп қайта атау.

Институт туралы ақпарат

Институт: Базалық және қашықтықтан білім беру

Мекен-жайы: Шевченко көшесі 97, Масанчи қиылысы
Байланыс деректері: 2-этаж, № 2214 каб
Байланыс телефондары: +7 (727) 296-41-09, (ішкі нөм. 10-49).

Әкімшілік

"Базалық және қашықтықтан білім беру" институты директорының орынбасары

Касымова Динара Тугелбековна,
PhD

e-mail: d.kassymova@alt.edu.kz

Қашықтықтан оқыту бөлімінің басшысы

Абдрешов Шамиль Аскарович,
Техника ғылымдарының магистрі

e-mail: sh.abdreshov@alt.edu.kz

Мамандықтар

БАКАЛАВР

1. Қашықтықтан білім беру технологияларын қолдана отырып екінші жоғары білім беру базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы.
  2. Қашықтықтан білім беру технологияларын қолдана отырып техникалық және кәсіптік білім беру базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы.

“Базалық және қашықтықтан білім беру” институтының бөлімдері