«ЛжКА» АҚ Президент-Ректорының гранты

1.1 ЛжКА Президент-ректорының гранты (бұдан әрі – Грант) Студенттерге жеңілдіктер беру туралы ережеге сәйкес белгіленеді.

1.2 Осы Қағида тиісті қабылдау жылының үміткерлері үшін қолданылады және мыналарға бағытталған:

1) ЛжКА студенттерінің әртүрлі санаттарын әлеуметтік қорғау шараларының жүйесін жүзеге асыру;
2) ҰБТ жоғары нәтижелерімен мемлекеттік грантқа конкурстан өте алмаған талапкерлерді қолдау.

1.3 Грант – оқу пәндерінің оқу жоспарлары мен бағдарламаларында белгіленген мөлшерде таңдалған мамандық бойынша оқу ақысын төлеуге арналған ЛжКА бюджетінен қаражаттың нысаналы сомасы. Грант қосымша және қайта оқу пәндерінің құнын және оқу пәндеріндегі айырмашылықты жоюды қамтымайды. Гранттың мерзімі – 1 жыл .

1.4 Грант алуға Ұлттық бірыңғай тестілеудің (бұдан әрі – ҰБТ) сертификаттары бар, ҰБТ-ның жоғары нәтижелерімен мемлекеттік грантқа конкурстан өтпеген Қазақстан Республикасының азаматтары өтініш бере алады.

1.5 Гранттың жалпы сомасы келесідей бөлінеді:

1) халықтың әлеуметтiк жағынан әлсiз топтарындағы өтiнiш берушiлердi қолдау – 4 дана ;
2) бағытталған жазылушылары бар блогерлердің қатысуымен өткен конкурстың қорытындысы бойынша – 3 дана;
3) ҰБТ жоғары нәтижелерімен мемлекеттік грантқа конкурстан өте алмаған талапкерлерге қолдау көрсету – 3 дана;
4) JOO.kz ақпараттық-талдау порталымен серіктестікте – 10 дана.