Көлік логистикасы саласындағы озық шешімдерді белсенді дамытуға және іздестіруге ұмтылу шеңберінде Азаматтық авиация академиясының 7М11302 – «Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану» бағдарламасының ғылыми – педагогикалық бағытының екінші оқу жылының магистранттары Логистика және Көлік Академиясында ғылыми тағылымдамадан өтуге мүмкіндік алды.

2024 жылғы 4 наурыздан 16 наурызға дейін магистранттар ғылыми тағылымдаманы жүзеге асыру үшін «Тасымалдауды ұйымдастыру және көлікті пайдалану» кафедрасына жіберілді. Тағылымдаманың бұл кезеңі оларға көлік процестерін ұйымдастырудың ғылыми-зерттеу және практикалық аспектілері саласына терең енуге кең мүмкіндіктер береді.

Әрбір магистрантқа тағылымдама кезінде қолдау мен жолдаманы қамтамасыз ететін ғылыми кеңесші тағайындалды. Бұл бастама студенттердің ғылыми әлеуетін дамытуға және зерттеу қызметіне белсенді қатысуға қызығушылықты ынталандыруға бағытталған.

Тағылымдама кезеңі аяқталғаннан кейін магистранттарға ғылыми тағылымдамадан өткені туралы сертификаттар берілді.