Ағымдағы жылдың 15 наурызында сағат 14:30-да академияның акт залында Академиялық және тәрбие жұмысы жөніндегі проректордың «Көлік инженериясы» институтының студенттерімен дәстүрлі кездесуі өтті. Кездесудің мақсаты-студенттерді оқытудың offline режиміне толық көшу, оқу кезінде кездесетін мәселелерді өз көзіңізбен көріп, естуіңіз.

Кездесу барысында академиялық және тәрбие ісі жөніндегі проректор Балжан Бахтияр ішкі тәртіп ережелері туралы және студенттердің күн сайын өздерінің корпоративтік пошталарына кіру қажеттілігі туралы егжей-тегжейлі айтып берді.

Кездесуде оқу процесіне ғана емес, сонымен қатар студенттік өмірдің тұрмыстық аспектілеріне қатысты түрлі мәселелер талқыланды. Проректор студенттерді мұқият тыңдап, барлық қойылған сұрақтарға толық және түсінікті жауап берді. Бұл кездесу өте нәтижелі болды.