2021 жылдың 14 қазанында тәрбие және әлеуметтік жұмыс жөніндегі Проректор Абдуллаев Сейдулла Сейдеметұлы оқу топтарының старосталарымен ашық диалог өткізді.

Кездесуге ӘТЖ Департаментінің директоры Е.Б. Бекмұхамбетов, ӘТЖ бойынша Департаментінің бас маманы Г. Ж. Асылбекова, ӘТЖ бойынша Департаментінің инклюзивті білім беру және психологиялық қолдау бойынша бас маманы У. М. Махимова, институт директорлары, олардың орынбасарлары, сондай-ақ 141 оқу топтарының старосталары қатысты.

Екі сағаттан астам уақыт бойы студенттер шынайы қызығушылықпен сұрақтар қойып, жауаптарын алды. Диалог ашық және әр түрлі болды. Академияның болашағы, білім беру процесі мен практикалық дайындықты ұйымдастыру, материалдық-техникалық базаны жақсарту, аумақты абаттандыру туралы көптеген сұрақтар қойылды. Старосталарға Проректор мен Нұрбол Әмірбеұлының коронавирустық инфекцияға қарсы вакцинация туралы, қашықтықтан оқытудың проблемалары мен перспективалары туралы пікірі қызықтырды. Студенттер қалай жақсы маман болуға кеңес сұрады, біздің ақпараттық-қаныққан уақытымызда өмірлік құндылықтар қандай болуы керек.

Сейдулла Сейдеметұлы әрбір студенттің басты міндеті – оқу, ал староста – студенттер мен Академия әкімшілігі арасындағы буынды байланыстыратын топтағы студенттік өмірдің үйлестірушісі екенін атап өтті.

Соңында Сейдулла Сейдеметұлы осындай кездесулерді өткізудің маңыздылығын атап өтіп, студенттердің өтініші бойынша ертеңгі түлектерге сөз сөйледі.