Ағымдағы жылдың 08.04 бастап. 26.04.2024-не дейін 1 курс студенттері кешенді медициналық тексеруден өтеді. Медициналық тексеру Академияның денсаулық сақтау пункті базасында, № 4301 кабинетте сағат 8:30-дан 17:00-ге дейін жүргізіледі.

ЖОО-да студенттер санына байланысты әрдайым көптеген вирустар мен түрлі аурулар бар. Студенттердің денсаулығын бақылау үшін кешенді медициналық тексерулер міндетті түрде жүргізіледі.

Бірінші курс студенттері медициналық тексеруден қалай және неге өтеді. Бұл денсаулық тобын нақтылау үшін қажет. Студенттерге медициналық тексерулер жүргізу емханаға тіркелу үшін қажет. Егер студент басқа қаладан болса, ол міндетті түрде емханаға тіркеліп, медициналық тексеруден өтуі керек. Бірақ сіз әрқашан тексерулеріңіз керек – бұл аурулардың алдын алуға және денсаулықты сақтауға көмектеседі.

Студенттер медициналық тексеруден қандай дәрігерлерден өтеді. Медициналық тексеруден өту үшін студенттер келесі мамандардан өтуі керек:

• терапевт;
  • хирург;
  • көз дәрігері;
  • отоларинголог.

Тағы жалпы қан анализін өткізіп, флюорографиядан өту керек. Әдетте, бүкіл медициналық тексеру бір күнді алады.