Білім мен ғылымды интернационалдандыруды кеңейту шеңберінде Логистика және көлік академиясы (ALT) жыл сайын шетелдік ғалымдардың қатысуымен оқытушылық қызметті ұйымдастырады. 2024 жылдың 1 сәуірі мен 12 сәуірі аралығында Академияға Үндістаннан келген Вардхаман Инженерлік колледжінің (Vardhaman College of Engineering) профессоры, философия докторы Богиредди Чандра (Bogireddy Chandra) келді, ол оқу процесіне қатысып, радиотехника, электроника, көлік инфрақұрылымын салуға байланысты білім беру бағдарламаларының студенттеріне дәрістер мен практикалық сабақтар өткізді.

Сонымен қатар, профессор Богиредди «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» білім беру бағдарламасы магистранты Бейбіт Ердәулеттің магистрлік диссертациясы бойынша кеңес беріп, сондай-ақ ALT оқытушылар құрамы мен студенттеріне тренингтер өткізді.

Профессор халықаралық конференцияға 2 бірлескен ғылыми мақала дайындады, бұл ALT-тің ғылыми қоғамдастықтың дамуына қосқан үлесін одан әрі атап өтті.

Шетелдік ғалымдардың ALT өміріне қатысуы білім беру процесін байытып қана қоймай, сонымен қатар көлік логистикасы мен инфрақұрылым саласындағы білім беру және ғылыми ынтымақтастықты дамытуға ықпал ете отырып, халықаралық байланыстарды нығайтады.